Recenzje

Powierzyliśmy tej firmie przeprowadzenie warsztatów animacji dla dwóch pierwszych klas z naszej szkoły. Okazało się, że był to strzał w dziesiątkę. Dzieci, które wzięły udział w warsztatach były naprawdę zachwycone. Nie tylko zdobyły mnóstwo nowych umiejętności i wiedzy, ale też doskonale się bawiły. Prowadząca doskonale przygotowana. Kontakt z naszymi dzieciakami udało się jej złapać w mig.

  • dr. Katarzyna Kolecka Warszawa

Warsztaty okazały się być doskonałą propozycją na dzień dziecka w naszej szkole. Przygotowane i przeprowadzone z prawdziwą pasją przypadły do gustu naszym podopiecznym. W warsztatach brały udział dzieci z pierwszej i drugiej klasy szkoły podstawowej. Dwóch prowadzących, co nas bardzo miło zaskoczyło. Jak się okazało, przy grupie liczącej powyżej dwudziestu osób zajęcia prowadzą zawsze dwie osoby. Jak najbardziej na plus. W przyszłym roku też zamierzamy skorzystać z ich usług.

  • Magdalena Boziec

Oferta solidnie przygotowana i naprawdę porządnie zaprezentowana. Początkowo myśleliśmy, że to będą kolejni naciągacze, którzy dużo obiecują, a tak naprawdę finał jest raczej kiepski. Tu naprawdę pozytywnie się zaskoczyliśmy. Warsztaty przygotowane perfekcyjnie, świetna prowadząca, która bez trudu nawiązała kontakt z dziećmi z naszej szkoły. Profesjonalnie, rzetelnie. Polecamy z czystym sumieniem.

  • ZSP Radom

Warsztaty zamówiliśmy dla trzeciej i drugiej klasy podstawówki. Zainteresowanie było naprawdę spore. I jak się okazało naprawdę słusznie. Zajęcia przygotowane doskonale. Dzieci nawet przez chwilę się nie nudziły. Bawiąc się, uczyły się obsługi programu graficznego. Prowadząca świetnie wszystko tłumaczyła, a jednocześnie nawiązała z dziećmi doskonały kontakt. My polecamy i z pewnością sami skorzystamy z ich usług jeszcze nie raz.

  • dr. Elwira Olecka Łódź

Warsztaty animacji okazały się być w naszej szkole świetnym pomysłem z okazji Dnia Dziecka. Dzieciaki były naprawdę zachwycone. Zajęcia były doskonale przygotowane. Do tego prowadzący bez trudu nawiązał z naszymi dziećmi kontakt. Według nas warsztaty zasługują naprawdę na uwagę i z pewnością jeszcze nie raz zdecydujemy się skorzystać z ich usług.

  • Karolina Marzec