Projekty

Do tej pory udało się nam zorganizować całe mnóstwo warsztatów dla bardzo różnych klientów. Jak dotąd wszyscy ci, którzy powierzyli nam prowadzenie warsztatów z dziećmi byli naprawdę zadowoleni.

Wśród naszych klientów znalazła się szkoła podstawowa z Warszawy, która zdecydowała się powierzyć nam przeprowadzenie warsztatów animacji dla szóstoklasistów. W zajęciach wzięło udział dwadzieścioro dzieci, czyli cała klasa. Warsztaty poprowadziła przemiła i zawsze uśmiechnięta pani Magda, która w mig nawiązuje kontakt z dziećmi. Struktura zajęć oparta była na zabawie – dzieci nawet nie zauważyły, że nauczyły się tylu nowych umiejętności związanych z obsługą programu graficznego.

zaba

Kolejny klient to szkoła podstawowa mieszcząca się w Radomiu.

Tym razem adresatami warsztatów byli uczniowie pierwszej klasy szkoły podstawowej. W warsztatach uczestniczyło tym razem piętnaścioro dzieci, co również stanowiło całą klasę. Dzieci chętnie poznawały kolejne przedstawiane im programy i zdobywały nowe umiejętności. Prowadzący nie zapomniał o małych konkursach, za które dzieci otrzymywały słodkie upominki motywujące je jeszcze bardziej do pracy.

Prowadziliśmy także warsztaty dla grupy starszaczków z przedszkola w Łodzi.

Tym razem zajęcia prowadzone były dla dziesięciorga dzieci. Prowadziła je pani Agnieszka, dla której praca z takimi maluszkami jest prawdziwą pasją. Agnieszka jest doświadczonym grafikiem, który jednocześnie posiada przygotowanie pedagogiczne i bogate doświadczenie na tym polu. Do tego jest mamą radosnej czterolatki, co dostarcza jej także ogromnego bagażu wiedzy i doświadczeń. Podczas zajęć dzieci poznawały najprostszy program graficzny, czyli program Paint. Zapoznały się z jego obsługą, a następnie każde dziecko namalowało własny rysunek w programie. Zwieńczeniem zajęć było wydrukowanie stworzonych przez pociechy rysunków u stworzenie z nich wspólnej wystawy.

Zaprezentowane warsztaty to jedynie niewielka część tego, co do tej pory zdarzyło się nam prowadzić dla dzieci młodszych i starszych. Bez względu na miejsce warsztatów oraz wiek dzieci zawsze stawiamy na wysokość jakość i dbamy o to, aby dzieci po zajęciach były naprawdę zadowolone. Pracujemy z dziećmi i dla dzieci. I taka jest nasza dewiza!